Home Політика Партія Голос представила нового керівника облорганізації на Житомирщині

Партія Голос представила нового керівника облорганізації на Житомирщині

288

Віталій Ейсмонт став керівником обласного осередку партії «Голос» на Житомирщині. Обласний осередок вже почав працювати над формуванням команди до місцевих виборів, які мають відбутися восени цього року.

Його представила голова партії «Голос» Кіра Рудик.

«Житомирським обласним осередком партії голос буде керувати Віталій Ейсмонт. Сьогодні у Житомирі ми поспілкувалися з обласним та місцевим осередком. Ми обговорили плани про місцеві вибори, та стратегію. Зараз ми знаходимося на початковому етапі підготовки до місцевих виборів. Наше завдання адаптувати центральні партійні процеси на місцеві осередки. Також ми хочемо зрозуміти, як за останні два пленарні тижні допомогти людям вирішити проблеми на місцях. В першу чергу це стосується виборчого законодавства», – розповідає Кіра Рудик.

За її словами, монобільшість у парламенті намагається змінити виборче законодавство під себе та свої інтереси.

«Наша головна правка у зміні виборчого законодавства – це зменшення виборчих застав у 9 разів. Це ми хочемо зробити для того, щоб всі чесні нові прогресивні політичні сили могли піти на вибори і перемогти. Люди не повинні бути обмежені грошима, які вони повинні брати у олігархів, щоб просто внести заставу і навіть не фінансувати свою передвиборчу кампанію», – наголосила Рудик.

Голова Житомирського обласного осередку «Голосу» зауважив на тому, що зараз активно ідуть пошуки кандидатів у місцеві ради різних рівнів.

«Для нас головне не кількість, а якість партійних списків. Перша вимого до однопартійців – це патріотизм та бажання зробити реальні позитивні зміни у нас в країні. Також ми відштовхуємось у підборі партійних кадрів від професіоналізму людини. Для нас головне, щоб люди які приходять до нас у партію хотіли жити у цій країні та пов’язували своє майбутнє з Україною. Нам потрібні справжні експерти та лідери думок, з якими будемо реалізовувати проекти для громади», – cказав Віталій Ейсмонт.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here