Home Політика Пехов, Журавський, Лабунська і Развадовський ховають своїх помічників, на яких держава виділяє...

Пехов, Журавський, Лабунська і Развадовський ховають своїх помічників, на яких держава виділяє гроші

139

Громадянська мережа ОПОРА публікує списки помічників-консультантів народних депутатів України, які працюють на платній основі та на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу», а також тих, які працюють на громадських засадах.

Прізвища і контакти помічників надані депутатами на запит мережі ОПОРА.

Житомирські депутати не поспішають показувати громадськості своїх помічників. На запит ОПОРИ відповів тільки мажоритарник Геннадій Зубко (фракція «Батьківщина) і УДАРівець Рустам Раупов.

У Зубка на сьогодні є 8 помічників: 4 отримують зарплату, ще 4 – громадські.  Галицька Ольга, Коберник Іванна, Кодоненко Катерина Віталіївна та Ткачук Аліна отримують зарплату і є штатними помічниками депутата. Годований Руслан, Журбенко Юрій, Провоторов Олександр та Ясюнецький Олексій є громадськими помічниками Зубка.

У Рустама Раупова троє штатних помічників – Рябчун Наталія, Варфоломіїв Ігор та Лисенко-Дворак Олена.

Регіонали Володимир Пехов, Віталій Журавський та Віктор Развадовський не подали інформації про помічників ОПОРІ. Також ніяких даних не надала позафракційна Анжеліка Лабунська.  Не назвав своїх помічників і опозиціонер Сергій Пашинський. Засекретились комуністи Василь Самойленко та Олександр Присяжнюк.

Натомість регіонал Віталій Журавський встиг потрапити до рейтингу Інституту масової інформації за своє бажання судитись із ЗМІ.

Найактивнішим позивачем до ЗМІ у лютому став народний депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, який подав у суд заяви проти семи ЗМІ на загальну суму 700 тисяч гривень. А 13 лютого  Журавський подав позов до Шевченківського районного суду м. Києва проти трьох інтернет-сайтів з вимогою визнати недостовірною інформацію про нього, опубліковану на сайтах, та відшкодувати моральну шкоду на загальну суму 400 тисяч гривень.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here