Home Політика Перевірятимуть документи, які подані для формування нового складу Громадської ради при Житомирській...

Перевірятимуть документи, які подані для формування нового складу Громадської ради при Житомирській ОДА

101

В тижневий термін перевірити всі документи, які подали громадські організації для участі в установчих зборах для формування громадської ради при Житомирській облдержадміністрації.

Таке рішення прийняли кандидати до нового складу громадської ради при ОДА під час установчих зборів, які відбулись  17 липня.

    Участь в установчих зборах взяв заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, який зазначив: «Житомирська облдержадміністрація зацікавлена в якомога більшому представництві абсолютно всіх громадських організацій в установчих зборах. І категорично проти, якщо документи у когось не приймались або приймались з порушенням. Мені хотілося б, щоб з усіх районів максимальна кількість організацій змогла законним способом подати документи, а вже з них – громадськість обирала б 35 найбільш достойних до складу громадської ради при облдержадміністрації».

Таким чином, представники громадських організацій ініціювали перевірку документів, які подані для формування нового складу громадської ради. В тому числі 25 організації, документи яких відмовилась розглядати ініціативна група.

Нагадаємо, що ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській ОДА була створена 19 травня 2017 року, прийом документів розпочався 22 травня, 1 липня ініціативна група завершила перевірку документів громадських організацій та оприлюднила оголошення про проведення установчих зборів та перелік ГО, які братимуть в них участь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here