Головна Політика Першим номером ”Батьківщини” піде Тимошенко – Турчинов

Першим номером \”Батьківщини\” піде Тимошенко – Турчинов

100
0
Юлія Тимошенко має бути першим номером у виборчому списку партії "Батьківщина" на виборах до парламенту.
 
Про це заявив Олександр Турчинов в інтерв’ю "ЛІГАБізнесІнформ".
 
"Першим номером має бути Юлія Тимошенко. Останні заяви західних країн стосуються не тільки повернення незаконно відібраної в неї свободи, але й повернення їй права займатися політикою. Тож, я думаю, саме Юлія Володимирівна піде під номером один", – сказав він.
 
"Навіть перебуваючи за ґратами, Юлія Тимошенко залишається реальним лідером нашої партії", – заявив Турчинов, але додав, що зараз є "проблема комунікації" з Тимошенко.
 
На запитання, як буде формуватися список єдиних кандидатів в округах, Турчинов відповів: "Опозиції необхідно розподілити округи пропорційно до рейтингів політсил".
 
При цьому він спростував, що Арсенія Яценюка не влаштувала квота "два списочники від "Батьківщини" на один від "Фронту змін":
 
"У нас взагалі не було на цю тему розмови. Крім того, крім партії Яценюка, є ще ПРП, "Самооборона", Рух, "Свобода" й інші. Розділити список тільки на двох неможливо. Опозиція не обмежується двома партіями".
 
На запитання, чи будуть у списку нові обличчя, Турчинов заявив: "Найчастіше, коли хтось розповідає про нове обличчя, виявляється, що просто на обличчя в нас коротка пам’ять. Виявляється, що в цього нового обличчя старі вуха й до болю знайомий довгий ніс".
 
Так, він нагадав, що коли Сергій Тігіпко чи Віктор Ющенко пішли на вибори "усі чомусь вирішили, що це нові обличчя, хоча вони мали досвід роботи в урядах, у Нацбанку, Сергій також був начальником штабу Януковича".
 
"Якщо ви хочете, щоб були зовсім нові обличчя – беріть дітей з дитсадка. Брати людину, у якої немає досвіду політичної роботи, яка не досягла результату на цьому поприщі, невиправдано й ризиковано", – зазначив Турчинов.
 
"Водночас, я згоден, що має бути оновлення команди. І в цьому нам допоможуть партії-союзники", – додав він.
 
При цьому Турчинов сказав, що "Батьківщина" придумала спосіб, як не допустити в список потенційних "тушок" – людей, які можуть пройти за гроші, а потім примкнути до іншої політсили.
 
Турчинов також висловив думку, що "наступна кампанія буде для нас дуже економною".
 

Українська правда 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here