Home Політика Після карантину ми не зможемо відкритися – житомирські підприємці вийдуть на мітинг

Після карантину ми не зможемо відкритися – житомирські підприємці вийдуть на мітинг

268

У понеділок 9 листопада в Житомирі малий бізнес вийде на мітинг «Право на працю». Підприємці вимагатимуть від влади дати можливість працювати з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Мітинг пройде у понеділок об 11:00 год. на майдані ім. С.Корольова – повідомив підприємець Руслан Годований.

Читайте також: Київ готує голодні бунти підприємців, – власник кафе на Михайлівській

За його словами, під приводом карантинних обмежень влада намагається знищити малий та середній бізнес, на догоду великим мережам.

"Ну що, колеги підприємці, влада вирішила остаточно на догоду великим мережам під приводом карантину знищити малий та середній бізнес в Україні, заборонивши роботу всім, окрім великих мереж, як це було весною.

Чи винні підприємці, що влада не спромоглася за 7 місяців збільшити кількість ліжкомісць, налагодити роботу медичних працівників через їхню мотивацію та перепідготовку, забезпечити вчасне тестування, зробити все, щоб хворі з підозрою на КОВІД годинами не стояли в черзі в лікарнях із загальним доступом? Думаю, ні. Але чомусь влада вимагає закрити всіх, окрім великих мереж, бо там є всі без виключення товари: від продуктів до одягу і ніякої конкуренції їм непотрібно. А потім, як було весною, підняти ціни і отримати надприбутки за рахунок пересічних українців.

Натомість, ФОПам пропонують закритися та суттєво обмежити їхню роботу, тим часом не плануючи відміняти податки та надавати фінансову допомогу бізнесу, як це роблять у всіх без виключення європейських країнах. І це при тому, що чиновники, які це пропонують, отримують з наших податків не тільки заробітну плату, а й мають нахабство отримувати премії та надбавки, які б потрібно було видавати медикам, а не чиновникам в кабінетах".

Підприємці переконані: тотальним карантином влада може знищити малий бізнес. Адже після закриття на карантин частина підприємців не зможуть уже відкрити свої заклади.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here