Home Політика Після кількох місяців перемовин Дебой дозволив благодійникам ловити собак у Житомирі

Після кількох місяців перемовин Дебой дозволив благодійникам ловити собак у Житомирі

107

Сьогодні, 28 листопада, Житомирський міський голова Володимир Дебой та представник міжнародної благодійної організації «Чотири лапи» (Vier Pfoten International) Амір Халіл підписали Меморандум про співпрацю,пишуть на сайті міської ради. 

У рамках договору до Житомира прибуде група міжнародних спеціалістів, які будуть відловлювати, обстежувати та стерилізувати безпритульних тварин.

Вакцинованих собак з спеціальними бирками на вухах повертатимуть назад на вулиці міста.

У місті діятимуть 2 мобільні клініки, де працюватимуть як міжнародні, так і українські фахівці. Організація має всі відповідні дозволи та ліцензії на проведення вищевказаних робіт, використовує медичні препарати, дозволені українським законодавством.

Як поінформував доктор Халіл, організація працює в Україні з квітня 2012 року.

За цей час іноземні спеціалісти разом із муніципальними фахівцями працювали за проектом у Києві, Львові, Донецьку, Запоріжжі та Миколаєві. У Житомирі реалізація проекту можлива відразу, як тільки будуть узгоджені всі юридичні питання та складено план координації дій представників міжнародної організації, виконавчих органів міської ради, фахівців ветеринарної медицини, волонтерів та громадськості.

Місто бере на себе зобов’язання координації та допомоги у реалізації проекту, зокрема, забезпечення харчування та проживання спеціалістів організації «Чотири лапи».

Також розраховують на підтримку проекту волонтерами та житомирянами, які мають допомагати виявляти місця скупчення тварин.

Підписання Меморандуму між Житомирським виконавчим комітетом та організацією «Чотири лапи» схвально оцінили представники громадської організації «Професійна Ліга Захисту Тварин» та державної ветеринарної медицини.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here