Home Політика Поливальний сезон у Житомирі: кому доведеться доплачувати

Поливальний сезон у Житомирі: кому доведеться доплачувати

202

Із 1 травня по 30 вересня у Житомирі діятиме "поливальний сезон". Жителям приватного сектору з присадибними ділянками доведеться доплачувати. Але тільки тим, у кого не встановлені лічильники обліку води.

Про це йдеться в проєкті рішення виконкому:

"плату за поливання присадибних ділянок у приватному секторі споживачам, у разі відсутності засобів обліку холодної води, проводити з розрахунку площі присадибної ділянки 5 (п’ять) соток".

Якщо ж площа ділянки менша, то необхідно буде подати водоканалу підтверджуючі документи і нарахування плати здійснюватимуть на відповідну площу без площі забудови.

Також невдовзі водоканал повідомить споживачів, що поливання присадибних ділянок за допомогою шлангів та інших пристроїв без засобів обліку холодної води вважається безобліковим водоспоживанням і витрати води визначаються за пропускною спроможністю водопровідної труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом упродовж 24 годин за добу.

Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлять із дня початку такого користування. У разі якщо термін початку безоблікового водокористування встановити неможливо, розрахунковим періодом вважатимуть один місяць.

Споживачам, які здійснюють розрахунки за нормами водоспоживання, рекомендують облаштувати водопровідні вводи засобами комерційного обліку холодної води.

Читайте також: У житомирському водосховищі води вистачить лише на 38 діб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here