Головна Політика Попрощатися з Кім Чен Іром за добу прийшли п’ять мільйонів людей

Попрощатися з Кім Чен Іром за добу прийшли п\’ять мільйонів людей

80
0
Близько п’яти мільйонів громадян КНДР за минулу добу прийшли попрощатися з північнокорейським лідером Кім Чен Іром.
 
Масове оплакування покійного вождя йде по всій країні, передає Euronews. Перед камерами люди висловлюють свою скорботу і присягаються у вірності новому лідеру – Кім Чен Уну, третьому синові Кім Чен Іра.
 
"Я зроблю все, щоб зробити свій внесок у розвиток нашої процвітаючої нації під керівництвом генерала Кім Чен Уна", – цитує телеканал одну з мешканок Північної Кореї.
 
Тим часом державні ЗМІ КНДР вже почали прославляти Кім Чен Уна як "видатного лідера партії, армії і народу". Крім того, саме Кім Чен Ун приймає співчуття від іноземних послів.
 
У вівторок агентство ЦТАК повідомило, що "товариш Кім Чен Ун разом з керівними працівниками партійних, державних органів та збройних сил прийшов до труни товариша Кім Чен Іра і з найбільш скорботними почуттями висловив свою печаль".
 
Нагадаємо, беззмінний лідер КНДР Кім Чен Ір помер 17 грудня, проте оголошено про це було лише в понеділок. Як повідомило ЦТАК, Кім Чен Ір переніс серцевий напад і не міг бути врятований, незважаючи на використання "кожного можливого ??заходу надання першої допомоги".
 
Тіло глави Північної Кореї перебуває в усипальниці Кимсусан, де похований його батько, колишній президент КНДР Кім Ір Сен, який помер влітку 1994 року.

Влада КНДР пообіцяла під керівництвом наступника Кім Чен Іра його сина Кім Чен Уна продовжувати справу чучхе, прагнути до світу і возз’єднання на Корейському півострові.
 

Корреспондент.net 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here