Home Політика Посол Аргентини у Житомирі висловила співчуття родинам загиблих під час Революції Гідності...

Посол Аргентини у Житомирі висловила співчуття родинам загиблих під час Революції Гідності та АТО

98

11 листопада у Житомир з робочим візитом прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Посол Аргентини зустрілася з головою облради В. Французом, головою ОДА С. Машковським та в.о.  Житомирського міського голови Л. Цимбалюк.

«Я завжди вважала, що стосунки між країнами потрібно будувати на рівні регіонів, а не лише на загальнонаціональному рівні. Тому сьогодні хочу обговорити з вами можливості подальшої співпраці», – звернулася до представників органів влади Житомирщини Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Посол наголосила, що насамперед Аргентина зацікавлена у співпраці з Житомирщиною в напрямку агропромислового розвитку. Ліла Ролдан Васкес де Муан висловила підтримку українцям в боротьбі з зовнішньою агресією та співчуття родинам всіх загиблих під час Революції Гідності та в ході проведення АТО на Сході України. Під час зустрічі пам’ять про загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

Робочий візит Посла Аргентинської Республіки триватиме протягом двох днів. У рамках перебування запланований візит до ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», зустріч з в.о. ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Завтра, 12 листопада, пані Посол зустрінеться з головою Бердичівської міської ради Василем Мазуром, відвідає ПАТ «Бердичівська фабрика одягу», а також Костел Святої Варвари та Монастир Босих Кармелітів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here