Головна Політика Прапор, який хоче встановити влада у центрі Житомира, буде на 20 м...

Прапор, який хоче встановити влада у центрі Житомира, буде на 20 м нижчим від київського

689
0

"Найбільший" прапор України, який планує встановити ОДА в центрі Житомира, заздалегідь буде не найбільшим. Висота Державного прапору в Житомирі буде на 20 м нижчою, ніж у столиці.

Інформація про це є в технічному завданні, на основі якого розроблятимуть проект реконструкції.

Так, згідно із документами висота флагштоку має бути орієнтовно 70 м. Флагшток розміщуватиметься на спеціальному фундаменті.

Разом із тим у Києві у 2020 році встановили найвищий в Україні державний прапор висотою флагштока майже 90 метрів, а полотнище прапора розміром 16 на 24 метри.

Наразі ж Житомирська ОДА за 720 тис. грн оголосила закупівлю розробки проектно-кошторисної документації щодо реконструкції скверну на майдані Соборному та встановлення на місці пам’ятника Леніну найбільшого Державного прапору України.

Документом передбачена і реконструкція скверу на площі 3765 м2 з перекладанням або відновленням існуючих елементів покриття, освітлення території благоустрою та підсвітки основи опори флагштоку, а також Встановлення малих архітектурних форм.

Однак місце, де збираються встановити прапор, має складні геологічні умови та можливі просадочні грунти.

Виготовити проект мають до 1 квітня, а завершити реконструкцію – до кінця 2021 року.

Нагадаємо, губернатор навіть підписав розпорядження щодо робочої групи, яка зайдеться питанням встановлення найбільшого прапора України.

Як повідомлялося раніше, Житомир вже має один національний рекорд за найбільший прапор Україна-ЄС – його встановили у 2017 році за позабюджетні кошти. Однак через Форум регіонів України та Республіки Білорусь прапор зняли та на завісили тимчасовим банером за 100 тис. грн з бюджету.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here