Home Політика Право власності на Центр вертебрології вирішить касація

Право власності на Центр вертебрології вирішить касація

503

Судовий процес щодо власника Центру вертебрології (держава чи приватна власність) триває. Остаточну крапку поставить лише касаційна інстанція.

Про це повідомив юрист, відомий у Житомирі адвокат Олексій Ясюнецький:

"Наразі судовий розгляд триває. Адже пройдено лише апеляційну інстанцію, яка. чомусь, стала не на бік держави, а підтримала шахраїв. Тому повертати нікому нічого не треба. Сподіваюсь і не доведеться. Адже попереду ще касаційна інстанція".

Нині Центр вертебрології – комунальний заклад, який створили на базі "Лісовий берег" після того, як владою у 2017-2019 роках повернули державне майно в державну власність. Центр став найкращим в Україні серед такого роду закладів і зараз забезпечує реабілітацію, у тому числі (безкоштовно) учасників АТО/ООС.

За словами Ясюнецького, всі документи підтверджують те, що власником "Лісового берега" є саме держава, а не ДП "Житомиртурист" ПАТ "Укрпрофтур". Однак наразі "відбувається так би мовити злив державного майна. Попередня влада повернула майно у державу, а теперішня зливає".

Північний апеляційний господарський суд з різницею в рік прийняв два протилежні рішення – у 2019 році суд відхилив скаргу ДП "Житомиртурист" щодо власності на "Лісовий берег", а у 2020 році відхилив скаргу ОДА щодо власності на той же об’єкт. Тепер власника об’єкту визначить касаційний суд.

Деталі: Єдиним документом "права власності" ДП "Житомиртурист" ПАТ "Укрпрофтур" є свідоцтво, видане на підставі рішення виконкому міської ради від 21.12.1972 р. № 1045.

АЛЕ! Це рішення – це представлення до урядових нагород багатодітних матерів і жодним чином не стосується права власності.

Це вказує на службове підроблення документів. За цим фактом раніше відкрили кримінальне провадження, встановили причетну особу та зібрали достатньо даних для оголошення підозри. АЛЕ кримінальне провадження закрито у зв’язку із смертю підозрюваної.

"Таким чином право власності «законні власники» оформили на підставі підроблених документів, – деталізує Олексій Ясюнецький. – Внаслідок чого з державної власності, по суті вкрадено базу «Лісовий беріг», де зараз розміщено комунальний медичний заклад, який у тому числі надає послуги (безкоштовно) з реабілітації воїнів АТО".

За словами Ясюнецького, упродовж 2017-2019 років "Лісовий берег" повернули справжньому власнику – державі. Але після зміни влади судову тяганину щодо прав на об’єкт запустили по другому кругу.

"Всі дії голови ОДА так і її чиновників у 2017-2019 р.р. були спрямовані на відновлення права законного власника – держави України. Чому зараз суди приймають такі рішення? Питання риторичне…", – сказав Ясюнецький.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here