Home Політика Президент Янукович побував на військових навчаннях на Житомирщині

Президент Янукович побував на військових навчаннях на Житомирщині

118
Президент України Віктор Янукович спостерігав на військовими навчаннями на Житомирщні. Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України відвідав 240-й Центр підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу, що дислокується під Житомиром.
 
Глава держави спостерігав за діями особового складу міжвидової тактичної групи в ході експериментального тактико-спеціального навчання з бойовою стрільбою, що проводилося в рамках комплексу навчань «Перспектива-2012», повідомляє Восьмой корпус.
 
Окрім практичних дій підрозділів, Віктору Януковичу також було продемонстровано практичне застосування вітчизняної високоточної зброї з елементами сучасної системи управління боєм C4I, а також зразки озброєння і військової техніки, яка перебуває на озброєнні Української армії.
 
У ході навчання, до якого залучалося близько 900 військовослужбовців та 150 одиниць техніки, було відпрацьовано застосування зведеної тактичної групи у стабілізаційній операції за двома тактичними епізодами.
 
Перший – здійснення десантування групи спеціального призначення та забезпечення форсування водної перешкоди  зведеною тактичною групою, другий – заборона висування та “знищення” головних сил і резервів незаконних збройних формувань.
 
За підсумками проведеного навчання Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України дав високу оцінку діям особового складу. На завершення свого візиту Верховний Головнокомандувач ЗС України вручив нагороди кращим військовослужбовцям – учасникам навчань. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here