Home Політика Приміщення ОДА перетворюють на режимний об’єкт: Градовського не пустили на сесію. ВІДЕО

Приміщення ОДА перетворюють на режимний об’єкт: Градовського не пустили на сесію. ВІДЕО

101

Чиновники порушили закон, коли не пустили житомирянина Юрія Градовського на сесію обласної ради. Так вважає сам активіст. Він вже поскаржився міліції на те, що його безпідставно не пропустили на сесію, яка проходить у приміщенні ОДА.

«Я подав заявку, щоб бути присутнім на сесії ще 14 березня. Я не розумію, чому мене не пустили. Я мав при собі паспорт і завчасно подану заяву», – каже активіст Юрій Градовський.

Чиновники аргументували свою відмову тим, що у залі, де сидять запрошені, немає місця. Але журналісти «Першого житомирського» переконалися, що місця у залі були і на балконі були.

«Я також звернусь до прокуратури та до суду. Ті турнікети, яким відгородилася влада від людей, взагалі потрібно прибрати», – переконаний Градовський.

Голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський не зміг чітко пояснити, чому житомирянина Градовського не пустили до зали.

«Він невчасно подав заявку, щоб бути присутнім на сесії. Ми надамо йому потім письмову відповідь», – сказав регіонал Запаловський на сесії.

У цей же день при вході до адміністрації була посилена охорона – журналістів до зали пускали також тільки за попередньою акредитацією, вимагаючи посвідчення.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here