Home Політика Профспілки мітингують проти пенсійної реформи

Профспілки мітингують проти пенсійної реформи

165
0

Президент у відпустці, а його Адміністрація в облозі. Профспілки вимагають ветувати новосхвалену пенсійну реформу. Майже 600 активістів з усієї України принесли свої вимоги під Адміністрацію Президента.


"Ну, що не подобається? Все не подобається. Вони роблять все проти народу. Вони собі блага зробили. А простим роботягам? Знімають і добавляють по десять років загального стажу", – каже представник профспілок Вінницької області Олександр Копитко.

Активісти вірять, Янукович таки заветує документ. Адже новий закон треба писати за участі фахівців від профспілок, мовляв, ті знають багато дієвих методів для реформи.

"Фахівці наші, які працюють в профспілках, бачать інші можливості збільшення бюджету пенсійного фонду. Наприклад, детенізація економіки, та багато інших, тобто можна обійти ці болючі для людей питання, як от я вже зазначив – підняття пенсійного віку, а іншими шляхами збагатити Пенсійний фонд", – каже активіст Федерації профспілок України Ярослав Бондарчук.

"Немає прозорості. Нас просто обдурюють, розумієте? Наші поправки профспілкові не прийняли. І нам не говорять, які прийняли, які – ні. Говорять – все у Президента на столі", – каже представниця профспілок Криму Ніна Лещук.

З Адміністрації до протестувальників людину таки вислали. Посланець чемно забрав звернення профспілок, утім чи дійде воно до адресата не відомо – гарант нині відпочиває.

"Документ буде розглянутий в установленому порядку. Ви запитували щодо строків розгляду. Я поки що не готовий дати такий прогноз. Наскільки мені відомо, Віктор Федорович перебуває в Криму", – каже управління з питань звернень громадян АП Костянтин Кокарєв.

Нагадаємо, в ніч на восьме липня Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу. Тим самим – запровадила підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років зі щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня. Пенсійний вік чоловіків-держслужбовців – до 63 років. Крім того, законом збільшили страховий стаж до 30 років для жінок і 35 для чоловіків.


За матеріалами: 24tv.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here