Home Політика Прокуратура каже, що у Володарськ-Волинську ТОВ «Надра» незаконно отримало 5 гектарів землі

Прокуратура каже, що у Володарськ-Волинську ТОВ «Надра» незаконно отримало 5 гектарів землі

102

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері заявлено позов до суду про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації щодо надання в оренду земельної ділянки.

Установлено, що райдержадміністрацією, усупереч чинному законодавству, надано дозвіл ТОВ «Надра» на виготовлення технічної документації із землеустрою та складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею понад 5 га.

Таке розпорядження є неправомірним, оскільки прийняття рішень з даного питання входить до повноважень обласної державної адміністрації.

На даний час справа знаходиться у суді.

Окрім цього, Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері встановлено й інші порушення.

Зокрема, місцевою владою Володарсько-Волинського та Малинського районів не вживаються заходи для здійснення нормативно-грошової оцінки наданих в оренду земельних ділянок та повернення у державну власність земельних ділянок у разі відсутності підстав для їх використання.

На усунення порушень внесено 2 подання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here