Home Політика Путін обізвав російську опозицію ”бандерлогами”

Путін обізвав російську опозицію \”бандерлогами\”

88
0

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін звернувся до представників непримиренної опозиції, діяльність якої, за його словами, фінансується з-за кордону, з цитатою з твору Кіплінга.

"Потрібно з повагою ставитися до всіх наших громадян. Є, звичайно, люди, які мають паспорт громадянина РФ, але діють в інтересах іноземної держави і на іноземні гроші. З ними теж будемо намагатися налагодити контакт. Часто це марно і неможливо. Що можна сказати в цьому випадку? Можна сказати: "Ідіть до мене, бандерлоги". З дитинства люблю Кіплінга", – сказав Путін під час прямої лінії з громадянами Росії.
 
Як відомо, бандерлоги – це мавпи (на гінді bandar означає "мавпа", а log – "народ"), персонажі "Книги джунглів" Редьярда Кіплінга. У зв’язку з колоритною сценою гіпнозу бандерлогів удавом Каа в книзі і мультфільмі словом "бандерлоги" іноді називають людей, які легко піддаються чужому впливу чи зомбуванню.
 
В інтернет-сленгу "бандерлогами" часто називають українських націоналістів (за співзвучністю із прізвищем лідера ОУН (б) Степана Бандери).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here