Home Політика Путін улаштує Януковичу ”Смоленськ-2”?

Путін улаштує Януковичу \”Смоленськ-2\”?

76
Новий президент Росії Володимир Путін почне наступ на Україну по усіх фронтах. Так вважає політолог Віктор Небоженко, про що він повідомив у понеділок на прес-конференції.
 
Зокрема, на думку політолога, зросте загроза дрібних торговельних воєн, що стануть головною проблемою для українського уряду, повідомляє Українська правда з посиланням на Лігабізнесінформ.
 
Крім цього, він відзначив, що або до парламентських виборів в Україні, або після них в Україні з’явиться політична сила, відверто орієнтована на Путіна.
 
Крім цього, політолог прогнозує удари по особистих амбіціях української верхівки і, зокрема, Віктора Януковича.
 
"Я думаю, що буде дуже потужний антиукраїнський пропагандистський наступ… Зараз почнеться з георгіївських стрічечок, а потім десь до нового року, я думаю, це буде великий захід, і як відреагує влада – важко сказати, тому що вона не радиться ні з експертами, ні з населенням, і взаємодії тут не буде", – додав він.
 
За словами політолога, будь-які події в Україні – теракти, футбол, вибори – будуть використані як інформаційні приводи в цьому наступі.
 
"Крім того, нам ще загрожує, а скоріше не нам, а тим людям, що опинилися в літаку, "Харків-2", коли наших політиків зненацька зберуть… прем’єра, президента, ключових міністрів, глав адміністрацій і так далі, силовиків посадять у літак і поставлять перед альтернативою: або Смоленськ-2, або Харків-2", – припустив він.

"І нам зненацька скажуть, що підписано принизливий пакет кабальних угод, що буде свого роду компенсацією тимчасової відсутності України в Митному союзі", – заявив політолог, маючи на увазі авіакатастрофу під Смоленськом, під час якої загинула практично вся польська еліта, і угоди, підписані у свій час між Росією й Україною, у Харкові. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here