Home Політика Путіну не заважають замахи на нього: ”Хай вони нас бояться”

Путіну не заважають замахи на нього: \”Хай вони нас бояться\”

76
Прем’єр-міністр і кандидат в президенти Росії Володимир Путін вперше прокоментував повідомлення про підготовку замаху на нього, який розкрили в Одесі, повідомляє ТСН. 

"Люди, які знаходяться в моєму становищі, мають з цим жити. Такі речі ніколи не повинні відбиватися (на роботі), вони ніколи не заважали (роботі) і заважати не будуть", – заявив Путін. Прем’єр запевнив, що "живе з цим з 1999 року".

На запитання, чи планує він посилювати свою охорону, Путін перепитав: "А навіщо?". "Що ж з цим робити. Послухайте мене, якщо з цим жити постійно і боятися, то жити не можна, неможливо буде жити. Хай вони нас бояться", – додав він.

Нагадаємо, вранці 27 лютого, за тиждень до виборів, російське телебачення повідомило про те, що на кандидата в президенти Володимира Путіна готувався замах. Передбачувані терористи були затримані в Одесі на початку лютого.

Як випливає з допиту затриманих, вони планували після виборів 4 березня підірвати кортеж Путіна. Після поширення новини низка експертів висловили припущення, що це PR-хід перед майбутніми виборами. У відповідь Перший канал російського ТБ назвав людей, які такі думають, "психічно нездоровими". 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here