Home Політика П’ятеро житомирян – активістів Демократичного Альянсу – поїхали до Межигір’я дарувати Януковичу...

П’ятеро житомирян – активістів Демократичного Альянсу – поїхали до Межигір’я дарувати Януковичу памперси

75

На акцію протесту «Нас не залякати» у село Нові Петрівці поїхало і п’ятеро представників Житомирського осередку Демократичного Альянсу. Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Іван Фурлет.

Акція проходитиме на підтримку арештованих учасників руху Василя Гацька та Максима Панова.

«Ми маємо довести псевдо правоохоронцям, що арештами нас не залякати.  Очільник "сімї”, який настільки боїться власного народу, що обмежує їх пересування в радіусі на кілька кілометрів від своєї нори, заробив собі ще кількасот, персональних ворогів. Він намагався позбавитись від 10 людей і спровокував активність значно більших мас», – каже голова Житомирського осередку ДемАльянсу Дмитро Ткачук.

Учасники акції мають намір подарувати президенту Віктору Януковичу та його охоронцям памперси.

Як повідомлялося, 5 квітня суд заборонив ДемАльянсу проводити протест щодо поганого стану доріг в Україні перед офісом президента в Нових Петрівцях, передає Українська правда.

11 квітня суд засудив Панова на 7 діб в ізоляторі та ще трьох демальянсівців до штрафу 170 гривень за нібито проведення акції, яку заборонили. Хоча хлопці та журналісти прибули на місце подій дивитися як прибирають наслідки повені, зазначають в русі.

12 квітня демальянсівці прийшли до Межигір’я вимагати свободу Панову, вважаючи незаконним рішення щодо 7 діб арешту для нього. Учасники акції отримали штраф в 170 гривень, а лідеру ДемАльянсу Василю Гацьку присудили 5 діб в ізоляторі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here