Home Політика Рада наступного тижня дозволить здати ГТС – регіонал

Рада наступного тижня дозволить здати ГТС – регіонал

238
Верховна рада наступного тижня розгляне законопроект, яким буде дозволено здачу в оренду української газотранспортної системи.  Про це заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов розповів газеті "Сегодня", повідомляє ТСН.ua. 
 
"Президент ще в серпні видав указ про необхідність реформування "Нафтогазу", який минулою владою було доведено до жебрацького існування. Порятунок НАК – це не лише порятунок українців від підвищення цін на газ, а й аргумент у переговорах з МВФ", – наголосив Чечетов. 
 
За його словами, саме тому буде прийнято "будь-які закони, які сприятимуть розв"язанню цього питання". Чечетов нагадав, що за два тижні поновляться переговори з "Газпромом" про новий газовий контракт, причому вже відомо, що в цьому є зацікавленість обох сторін. 
 
"Наша пропозиція відома – це газотранспортний консорціум, і щоб уряд міг зробити цю пропозицію, парламент має дати і дасть йому закон, який дозволяє передачу ГТС в оренду", – відзначив регіонал. 
 
Нагадаємо, раніше віце-спікер Микола Томенко заявив, що після новорічних свят парламент може розглянути питання про передачу повноважень щодо приватизації активів газотранспортної системи Кабміну. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here