Home Політика Рада ухвалила у першому читанні законопроект Кармазіна по ГТС

Рада ухвалила у першому читанні законопроект Кармазіна по ГТС

80

 Верховна Рада Україна ухвалила у першому читанні законопроект про реформування нафтогазового комплексу, внесений народним депутатом (фракція "НУ-НС") Юрієм Кармазіним.

Законопроект підтримали 237 народних депутатів, зокрема 188 представників фракції Партії регіонів, 2 – фракції "НУ-НС", 18 – фракції Народної партії, 19 – депутатської групи "Реформи заради майбутнього" ??і 10 позафракційних депутатів, повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
Депутати фракцій "БЮТ-Батьківщина" та комуністи за цей законопроект не голосували.
 
Як повідомлялося, у Верховній Раді було зареєстровано два законопроекти про реформування нафтогазового комплексу – урядовий і Кармазіна.
 
Представники уряду, а також лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявили раніше про готовність підтримати законопроект Кармазіна, в той же час депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" не мали наміру голосувати за жодин з них.
 
Законопроект Кармазіна, згідно із пояснювальною запискою, "сприятиме запобіганню корупційних дій у газовій сфері". Головне експертне управління рекомендувало за результатами розгляду законопроекту у першому читанні повернути його на доопрацювання і зазначило, що позитивні положення законопроекту Кармазіна доцільно використовувати при доопрацюванні урядового документа. Зокрема, це стосується заборони приватизації підприємств, створених внаслідок реорганізації "Нафтогаз Україна".
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here