Home Політика Рада відклала законопроект про газову трубу

Рада відклала законопроект про газову трубу

109
Верховна рада розгляне законопроект, яким пропонується дозволити Кабміну реорганізувати НАК "Нафтогаз України", після заслуховування інформації уряду про хід газових переговорів з Росією. Про це на засіданні ВР заявив спікер Володимир Литвин, повідомляє ТСН.ua. 
 
За словами Литвина, він провів переговори з урядом щодо цього питання, і було досягнуто спільної точки зору на розгляд питання після заслуховування відповідної інформації.
 
"Ми прийшли до спільної згоди, щоб розглянути це питання, а нам його потрібно розглядати, в якій частині – у повній або частково – це вже питання інше, після проведення відповідних консультацій і заслуховування інформації від Кабінету міністрів", – сказав він. 
 
Литвин зауважив, що погоджувальна рада вирішила розглянути цей законопроект, а також альтернативний до нього № 9429-1 під авторством депутата Ради від фракції Блоку НУ-НС Юрія Кармазіна після заслуховування інформації уряду, що заплановане на 13 січня. 
 
Як повідомлялося, 4 січня у ПР заявили, що Верховна рада наступного тижня розгляне законопроект, яким буде дозволено здачу в оренду української газотранспортної системи. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here