Home Політика Раді пропонують заборонити виробникам алкоголю і сигарет фінансувати політичні партії

Раді пропонують заборонити виробникам алкоголю і сигарет фінансувати політичні партії

97
0

У Верховній Раді зареєстрований законопроект депутата Дмитра Ветвицького, який запропонував заборонити виробникам алкоголю і сигарет фінансувати політичні структури.

За словами депутата, сьогодні фінансування політичних партій виробниками алкоголю і тютюну – звичайна справа в українській політиці.

"Витративши на партію кілька мільйонів доларів, такі спонсори вимагають від політиків лобіювати їхні інтереси, які полягають насамперед у зростанні споживання алкоголю і тютюну в Україні. Отже, партії та їхні лідери фактично стимулюють алкоголізм, виникнення важких захворювань, включаючи соціальні хвороби на зразок зростання побутової злочинності і масове зубожіння нації ", – заявив він.

"Крім того, сигаретні та алкогольні лобі в парламенті та уряді всіма силами заважають ухваленню законів, що обмежують поширення цих небезпечних товарів, збільшуючи їхню ціну, або обмежуючи їх рекламування. Так, український парламент вже дуже довго відмовляється підвищувати акциз на алкогольні напої та тютюн в Україні ", – зазначив Ветвицький.

За його словами, даний законопроект узгоджується з вимогами Рамкової конвенції ВООЗ по боротьбі проти тютюну, а також із законодавчою практикою більшості демократичних країн світу.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про підвищення ставок акцизного податку з 20 до 30% на сигарети без фільтра та інші тютюнові вироби.

Previous articleНа Житомирщині робітники обікрали підприємство на якому працювали
Next articleВ Житомирській області згорів шкільний автобус

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here