Home Політика Радником голови Житомирської ОДА став учасник АТО з екологічною освітою

Радником голови Житомирської ОДА став учасник АТО з екологічною освітою

167

 Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич призначив радника з питань соціального захисту учасників бойових дій – Віталія Сахацького.

 
Відповідне розпорядження голова ОДА підписав 10 жовтня.
 
«Призначити Сахацького Віталія Вікторовича на посаду радником голови обласної державної адміністрації з питань соціального захисту учасників бойових дій на громадських засадах», – йдеться у документі.
 
Довідково. Сахацький Віталій Вікторович народився 4 серпня 1982 р. у м. Житомир. Закінчив у 2016 році Житомирський національний  агроекологічний університет за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
 
З квітня 2003 по 2015 рр. працював у 95-а окремій аеромобільній бригаді, спочатку старшим механіком,  потім – командиром та начальником відділення.
 
У 2007, 2009-2010 рр. брав участь у миротворчих місіях в м. Косово, республіка Югославія, у складі 95-ї аеромобільної бригади.
 
Впродовж 2014-2015 рр. брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, де був  поранений під час виконання військових обов’язків в складі 95-ї аеромобільної бригади.
 
У 2016 році заснував ГО «Житомирська обласна спілка Учасників та ветеранів АТО», яку очолює і зараз.
 
Одружений. Має сина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here