Home Політика Реформа місцевого самоврядування може стартувати вже наступного року

Реформа місцевого самоврядування може стартувати вже наступного року

93
Місцеве самоврядування потребує негайного реформування і, цілком ймовірно, що така реформа може стартувати вже наступного року. На цьому наголошує голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.
 
За його словами, активне обговорення цього питання зараз йде не лише на загальнодержавному, а й на регіональному рівнях. "Останній рік ми чимало працювали  в цьому напрямку, – каже голова облради. – Побували за кордоном, побачили як проводили реформу в інших країнах. Багато нам дала поїздка до сусідньої Польщі":
 
"Навесні цього року я у складі делегації від України перебував у Варшаві, де ми вивчали досвід роботи місцевого самоврядування Польщі. І я хочу відмітити, що ми там побачили багато нового і цікавого. Особливо в плані досвіду самоврядних організацій на рівні району, села та селища"
 
Йосип Запаловський підкреслює: проведення реформи повинно базуватися на широкому залученні населення до вирішення місцевих питань. А головним її результатом мають стати створення життєздатних територіальних громад та забезпечення високого рівня життя кожного жителя області.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here