Home Політика Рижук не піде у відставку і не буде займатися політичною проституцією. ВІДЕО

Рижук не піде у відставку і не буде займатися політичною проституцією. ВІДЕО

167

Голова Житомирської ОДА Сергій Рижук вийшов на ганок облдержадміністрації разом зі своїми заступниками та головою облради близько 12:00.

Про це повідомляє "Журнал Житомира".

Його заступник Олександр Никитюк керував натовпом і періодично давав команди мітингувальникам кричати «Слава Рижуку». Люди сьогодні синхронно приїхали в Житомир на провладний мітинг і стали живим щитом перед будівлею ОДА, де знаходяться декілька сотень міліціонерів.

– Я не можу прийняти будь-які заклики кого завгодно і піти у відставку, я не слабодухій чоловік. Я губернатор і народився в Житомирі, виріс, ви мене виховали, я маю колосальний досвід, і я не маю права займатися політичною проституцією, – заявив Рижук.

Прихильники Євромайдана, які також прийшли сьогодні на площу Корольова кричать у відповідь: "Ганьба", "М’ясо", "Тушки", "Скільки Вам заплатили", "Вам ??не соромно?».

Сергій Рижук заявив, що він не тримається за владу, але і не допустить захоплення ОДА, і подякував міліції за охорону порядку.

Нагадаємо, що на першому поверсі будівлі облради вчора встановили решітки на вікна. Губернатор пояснив це так: "80% співробітників облради – жінки. Хіба я можу допустити, щоб тут били вікна і кидали вогонь? " .

Після своєї промови він повернувся в свій кабінет, а людей попросив залишатися на місці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here