Home Політика Рижук похвалився, що по швидку допомогу почали звертатись менше людей

Рижук похвалився, що по швидку допомогу почали звертатись менше людей

108

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, виступаючи у прямому ефірі Житомирського телеканалу «Союз-ТВ» 1 лютого, зазначив: «Пріоритетними галузями в області на 2013 рік є медицина та житлово-комунальне господарство. Саме із проблемами в цих царинах найчастіше звертаються громадяни», цитує прес-служба.

В області вже зроблено суттєві кроки на шляху реформування медицини – з 1 січня 2013 року працює «Центр екстреної медична допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, переконує Рижук.

Вже сьогодні швидка допомога області забезпечена медикаментами на півроку вперед. За два тижні роботи у 2013 році на «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшло близько 9 560 викликів, що у 1,5 рази менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше швидку допомогу часто викликали не за призначенням, а, наприклад, щоб поміряти тиск або зробити ін’єкцію.

Відтепер швидка допомога виїжджатиме лише у випадках, які потребують екстреної медичної допомоги. Іншими повсякденними потребами громадян у медичному обслуговуванні займатиметься сімейний лікар.

У березні 2013 року з обласного бюджету планується закупити 40 автомобілів швидкої допомоги, ще близько чотирьох десятків обіцяють закупити за кошти державного бюджету. Це допоможе якісно виконувати настанову Президента України Віктора Януковича, у тому числі щодо доїзду швидкої допомоги до хворого за 10 хвилин за викликом по місту, та до 20 хвилин на рівні району та області.

Щодо житлово-комунальної галузі, то в області вирішується питання закупівлі снігоприбиральної техніки, щоб у наступному році якісніше прибирати сніг на дорогах та тротуарах.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here