Home Політика Рижук помстився за свою поразку на виборах спортсменам-парашутистам

Рижук помстився за свою поразку на виборах спортсменам-парашутистам

87

Не зважаючи на те, що вибори закінчились у жовтні, і з того часу пройшло більше аніж пів року, колишній кандидат у депутати та голова ОДА Сергій Рижук досі мститься тим, хто не агітував за нього. Про це на прес-конференції розповів голова Правління Авіаспортцентру імені Закорецької Володимир Бойко. Він переконаний, що тільки особиста образа Рижука через висвітлення на виборах фестивалю УГАРУГАНДА в підтримку регіонала, на якому п’яні рокери розгромили навчальну базу парашутистів, є причиною того, що спортсмени не можуть поїхати на змагання.

Від обласної ради у організації змагань вимагали не багато – усього лише включити змагання з парашутного спорту в календарний план.

«По закону ці заходи вважаються офіційними, а якщо не включили – це все одно що хлопці в дворі грають у футбол. Наші спортсмени – військовослужбовці, і якщо змагання не включені у календарний план, і їм важко піти з роботи. На них не можна присвоювати спортивні розряди», – розповідає Володимир Бойко.

Цього року, коли департамент сім’ї, молоді та спорту відмовились включати змагання у план,  Бойко почав судитись із чиновниками. Суд виграв, але рішення обласна адміністрація відмовляється виконувати.

На суді чиновники відкрито говорили, що через гостру критичну статтю, яку на виборах розмістив Бойко, в план змагання вносити не будуть.

«Пані Гула вважає, що це наклепницька стаття, і тому більше ніяких змагань із парашутного спорту в області не буде», – розповідає Бойко.

Утім, навіть на суді представник департаменту Корж говорив, що виконувати рішення вони не будуть – особиста образа Рижука та Партії регіонів не пробачається в ОДА. Більше того, вони навіть не будуть відписувати спортсменам на офіційні листи.

«Вони посилаються критичну на статтю про те, як пройшов фестиваль УГАРУГАНДА. Там були розкидані шприци, в туалет вони ходили прямо на базі, підключились до нашої бази живлення і за ніч накрутили на 900 гривень електроенергії. Звісно нас це обурило і ми мали тоді виступити в ЗМІ», – коментує Бойко.

Якщо і далі адміністрація не буде виконувати рішення суду, то спортсмени будуть вимагати включення змагань до плану через виконавчу службу.

«Ви знаєте, не можна заявляти претензій до пані Гули. Її просто треба гнати із посади. Чиновник, який судиться із спортсменами, не може працювати в державі. У Житомирській області відсутній прокурорський нагляд. Така позиція чиновників пояснюється безнаказаність», – додає Володимир Бойко.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here