Home Політика Рижук пообіцяв створити новітній кардіологічний центр

Рижук пообіцяв створити новітній кардіологічний центр

100
Керівництво Житомирщини обіцяє створити в обласній лікарні новітній кардіологічний центр.
 
У спеціалізованому відділенні будуть займатися профілактикою інфарктів та лікуванням постінфарктних станів. Про плани відносно створення цього відділення голова облдержадміністрації Сергій Рижук розповів під час колегії управління праці і соціального захисту населення, передає Житомирська хвиля. 
 
Губернатор поділився своїми враженнями від поїздки у Київський міський центр серця, де операції на серці проводяться за допомогою сучасного обладнання і з використанням новітніх технологій. За словами Сергія Рижука, ідея про створення такого відділення з’явилася саме під час спостереження за однією з подібних операцій:
 
"Не пізніше першого півріччя цього року ми знімемо в області проблему інфаркту, як стадії, коли людина безнадійна. В нас центр є, працівники медичні є. Крім того, головний кардіолог України пообіцяв провести серію таких операцій у нас в Житомирі. Тому зараз ми на активному шляху створення філії Кардіологічного центру серця у Житомирі"
 
Губернатор запевнив, що кошти на створення кардіоцентру буде виділено на найближчій сесії облради, що призначена на 22 березня. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here