Home Політика Рижук розповів, скільки зроблено для вчителів та учнів

Рижук розповів, скільки зроблено для вчителів та учнів

112

Голова Житомирської області Сергій Рижук похвалився перед освітянами відкриттям дитсадків, шільними автобусами, комп’ютерами та ремонтами шкіл. Про досягнення в освітянській галузі голова області розповів на урочистостях з нагоди Дна вчителя. 

За його словами, область у державі ось уже три роки поспіль в числі лідерів по відкриттю дитячих садків та й розвитку дошкільної освіти в цілому. Головна увага звернута на відновлення роботи дошкільних навчальних закладів у сільській місцевості.

Зараз починається реалізація планів щодо реконструкції двох дитячих садків та басейну у Житомирі, на щобуде спрямовано десятки мільйонів гривень, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Також Сергій Рижук розповів про шкільні автобуси та комп’ютери, які отримала область.
 
"Влітку ми отримали від держави 43 шкільних автобуси – це подія, якої досі не знала освіта Житомирщини. Це значить, що понад півтори тисячі дітей з віддалених сіл з комфортом будуть під’їжджати до навчальних закладів. Характерною ознакою цього року стало також поліпшення комп’ютерного забезпечення навчальних закладів, адже недавно держава передала в область понад 600 комп’ютерів, ще стільки ж отримаємо до кінця року», – каже голова області.
 
Рижук розповів, що цього року на ремонти та реконструкцію шкільних приміщень було виділено 100 млн. грн., що у 4 рази більше ніж у 2010 році, а зарплата освітян протягом року зросла на 17%, до кінця року середня заробітна плата становитиме 2,5 тис. грн.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here