Головна Політика Росіяни не допустили до продажу 312 тонн українських сирів

Росіяни не допустили до продажу 312 тонн українських сирів

53
0
Росія заборонила продаж на своїй території 312 тонн українських сирів двох виробників: ПП КФ "Прометей" філіал "Менський Сир" і ТОВ "Гадячсир".
 
Про це повідомили у прес-службі Росспоживнагляду, пише Gazeta.ua.
 
У відомстві зазначили, що за 8 місяців 2012 року для проведення досліджень у лабораторію "Центр гігієни та епідеміології в місті Москві" Росспоживнагляду надійшло 360 зразків сиру виробництва п’яти підприємств України. Повністю завершено дослідження 331 зразка продукції.
 
"На 3 партії сиру виробництва ПП КФ "Прометей" філіал "Менський Сир" загальною вагою 39 тонн і на 9 партій сиру виробництва ТОВ "Гадячсир" загальною вагою 273 тонни 866 кг видано експертні висновки про невідповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам", – сказано в повідомленні.
 
Росспоживнагляд наголосив, що ця продукція не допущена до реалізації населенню.
Водночас, на 320 партій сирів видано експертні висновки про відповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам. Ця продукція допущена до реалізації населенню.
 
За інформацією Росспоживнагляду, на лабораторному дослідженні перебуває 29 зразків виробництва 4-х підприємств України.
 
Нагадаємо, українським, білоруським і прибалтійським виробникам сиру в найближчому майбутньому можуть заборонити проводити такі сорти, як "Російський", "Костромський" і "Пошехонський" 
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here