Home Політика Шахтарі ініціюють загальнонаціональний страйк

Шахтарі ініціюють загальнонаціональний страйк

80
0

У п`ятницю, 14 жовтня, з 8.00 до 15.00 у Києві, біля будівлі Кабінету міністрів України шахтарі Луганської області проведуть акцію протесту, на якій ініціюватимуть проведення загальнонаціонального страйку і проведення конституційних зборів.

Про це УНІАН повідомив голова Союзу об`єднання громадян «Трудовий рух «Солідарність» Костянтин ІЛЬЧЕНКО.
 
За його словами, акція протесту обумовлена свавіллям регіональної «вугільної мафії».
 
«Після акції незалежні профспілкові організації АП «Шахта Ніконор Нова» ДП «Луганськвугілля», ДП «Свердловантрацит», ТзОВ «Краснодонвугілля», що входять до складу СОГ «Трудовий рух «Солідарність», проведуть прес-конференцію в УНІАН», – сказав К.ІЛЬЧЕНКО.
 
Він зазначив, що до відома громадськості і журналістів будуть доведені незаконні дії органів державної виконавчої влади і роботодавців ДП «Луганськвугілля», ДП «Свердловантрацит», ДП «Ровенькиантрацит», ТзОВ «Краснодонвугілля», направлені на знищення вугільної галузі як державного сектора промисловості України.
 
«Завдяки їх антидержавницькій діяльності, Луганська область доведена до рівня індустріального звалища», – заявив К.ІЛЬЧЕНКО.
 
За його словами, на прес-конференції буде озвучена ініціатива проведення у листопаді цього року Цивільного конгресу з участю громадських і профспілкових організацій України.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here