Home Політика Ще один суд підтвердив, що бюлетені можна друкувати без Тимошенко і Луценка

Ще один суд підтвердив, що бюлетені можна друкувати без Тимошенко і Луценка

78
0
Вищий адмінсуд дозволив ЦВК друкувати виборчі бюлетені без прізвищ Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.
 
Відповідне рішення колегія суддів ухвалила, розглядаючи апеляційну скаргу "Батьківщини" на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду, повідомляє прес-служба партії, пише Українська правда.
 
Колегія суддів зазначила, що не вбачає у позові "Батьківщини" будь-яких доказів, які свідчать, що дії ЦВК спричинять якусь шкоду для позивача.
 
"Колегія суддів вважає, що рішення суду першої інстанції є правомірним і не підлягає оскарженню", – йдеться у рішенні.
 
Представник "Батьківщини" у суді Павло Петренко заявив, що рішення суду було очікуваним, "адже українські суди давно приймають неправомірні рішення за вказівкою Банкової".
"Рішення у судах приймаються на підставі того страху, який Янукович відчуває від лідерів української опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка", – сказав адвокат.
 
Петренко також зазначив, що відповідно до законодавства визначати першу п’ятірку виборчого списку має не ЦВК, а з’їзд політичної партії.
 
"Проте влада, боячись навіть прізвищ Тимошенко і Луценка у першій п’ятірці виборчого бюлетеня, зробила все для прийняття рішень, якими їх було виключено з бюлетеня", – наголосив він.
 
Розгляд справи по суті продовжиться о 14:00.
 
Як відомо, Київський апеляційний адмінсуд вже визнав законним затвердження ЦВК форми бюлетеня без зазначення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here