Home Політика Шмигаль: губернатори мають контролювати адаптивний карантин

Шмигаль: губернатори мають контролювати адаптивний карантин

242

Голови ОДА мають достатньо повноважень, щоб в своїх регіонах в умовах адаптивного карантину забезпечити всі належні заходи для недопущення різкого зростання кількості хворих на COVID-19.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр Денис Шмигаль:

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів. Абсолютно достатньо тої влади, тих повноважень у кожного з вас, шановні голови ОДА, для того, щоб ми ситуацію тримали на контролі і адаптивний карантин приносив свої результати».

Нагадаємо, Житомирська область не змогла перейти до наступного етапу послаблень карантину через високу нових захворювань. Нині область та ще 10 регіонів не відповідають показникам для пом’якшень карантину.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here