Home Політика Сільські діти на Житомирщині майже цілу зиму на вимушених канікулах

Сільські діти на Житомирщині майже цілу зиму на вимушених канікулах

100

За усю зиму діти із чотирьох сіл Народицького району тільки кілька разів були у школі. Причина – нерозчищені дороги, якими не може проїхати шкільний автобус.

Реагувати на прохання людей почистити сніг та вивести на дорогу техніку районна влада починає тільки після втручання у справу обласних депутатів від фракції «Фронт Змін».

Це вже третій випадок, коли люди із сіл Народицького району вимушені шукати підтримки у депутатів обласної ради.

 «Із Народицького району до нас звертаються втретє. Тільки після того, як ми починаємо бити на сполох, влада знаходить техніку і починає працювати. Аналогічна ситуація була перед Новим роком, коли через снігопади 70 дітей не ходили у школу. Ми вимушені вкотре писати листи керівництву області, тому що без нашого втручання дороги ніхто не чистить», – коментує голова фракції «Фронту Змін» у Житомирській обласній раді Сергій Сухомлин.

Натомість у селах Базар, Межиліска , Гуто-Мар’ятин та Сухарівка люди кажуть, що бачили техніку для прибирання снігу тільки кілька разів за зиму. Водії шкільних автобусів відмовляються возити дітей нечищеними дорогами до школи через небезпеку.

Так, наприклад, майже 70 дітей не потрапили на новорічну ялинку до школи через снігові замети.

До того ж, рейсові автобуси досі їздять тільки до кордону із Малинським чи Народицьким районом і висаджують людей. Через недбалість влади, люди вимушені йти пішки понад 20 кілометрів до своїх сіл по нерозчищеним дорогам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here