Home Політика Скандальний Журавський офіційно став депутатом

Скандальний Журавський офіційно став депутатом

105

У виборчому окрузі №66, де спостерігачами зареєстровано найбільше порушень, перемогу офіційно отримав провладний кандидат Віталій Журавський, пише ІнфоМалин.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ в ОВО №66, опонент Віталія Журавського по мажоритарному округу, представник Об’єднаної опозиції Євген Добряк мав намір оскаржити результати в суді.

Відрив Журавського від опозиційного Євгена Добряка та «народника» Миколи Рудченка склав приблизно три відсотки.

Однак, станом на сьогоднішній день, кандидат від опозиції не підтвердив своїх намірів.

В прес-службі іншого кандидата Миколи Рудченка теж висловлюють сумнів щодо легітимності заявлених результатів голосування по мажоритарному ОВО №66.

Але і тут не бачать перспектив щодо оскарження результатів у суді, посилаючись на відсутність реального механізму впливу.

Тим часом, як повідомили у виборчому штабі Об’єднаної опозиції в Житомирі, більше 150 їх представників нині беруть участь у мітингу під стінами ЦВК.

Спостерігачем ОПОРИ в ОВО №66 було складено два акти про виявлення порушення ЗУ «Про вибори народних депутатів України» на дії голів ДВК №180443 та ДВК №181161, до актів було додано дві скарги до ОВК №66.

Як говорить спостерігач, суть скарг в обох випадках полягала в тому, що голови зазначених ДВК брали з собою печатки та переписували протоколи в приміщенні ОВК. Але в ОВК скарги були відхилені, мотивуючи тим, що вони складені не належним чином. В усній формі пояснили, що потрібно додати ще копії актів та скарг для суб’єктів оскарження. Тобто, скарги не прийняли.

Цікавим моментом є те, що 29 жовтня, коли ЦВК обробила частину протоколів, наданих ОВК №66, голова комісії Галина Мороз відпустила іншу частину голів ДВК, аби ті йшли відпочивати. Їм сказала, що вона сама підпише ті протоколи, які мали б підписати члени комісії.

Наступного дня голові ДВК №180308, яка звернулася до ОВК №66, щоб самій підписати свій протокол, відмовили у цьому.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here