Home Політика Сьогодні Дебоя покажуть на Першому національному

Сьогодні Дебоя покажуть на Першому національному

96

Сьогодні, 04 грудня 2012 року, о 21.30 год. у програмі «Шустер.LIFE Адреналін» на Першому національному телеканалі – Житомирський міський голова, депутати міської ради, місцеві депутати із різних куточків України, представники уряду, експерти.

У програмі – розгляд 2 важливих проблемних питань із двох міст України, пошуки шляхів їх вирішення, пропозиції депутатів, експертів. Слоган програми: "Ми не просто говоримо про проблеми, ми їх вирішуємо!".

Представники Сенату студії шукали шлях вирішення проблеми мешканців будинку-фантому, який територіально не знаходиться в Житомирі, але має адресу Щорса, 234-б і перебуває у статусі незавершеного будівництва.

Участь у вирішенні цього питання також взяли:

Олексій Кучеренко – Міністр ЖКГ (2007-2010 рр.)

Віталій Барвіненко –  Народний депутат, член комітету ВР України з питань ЖКГ

Олесь Бузина – письменник, публіцист, історик

Станіслав Захаров – директор Департаменту проектного управління Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ України

Сергій Морозов – адвокат.

Ведучий – Савік Шустер.

Репортери – Дар’я Чуб та Сергій Кутраков.

До якого спільного рішення прийшли учасники програми? Чи вдалося знайти компроміс владі та громаді? Хто повинен займатися будинком, якого документально не існує? Якими будуть подальші кроки у вирішенні долі мешканців будинку-фантома? Відповіді на ці та багато інших питань Ви зможете дізнатися сьогодні, о 21.30 год. у програмі «Адреналін» на Першому національному телеканалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here