Home Політика Сьогодні річниця вироку Тимошенко

Сьогодні річниця вироку Тимошенко

73
0

Сьогодні виповнилася річниця вироку Юлії Тимошенко – саме 11 жовтня 2011 року колишній прем’єр була засуджена до 7 років позбавлення волі. Вирок оголосив суддя Печерського суду м. Києва Родіон Кірєєв.

Саме тоді Тимошенко визнали винною за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади та службових повноважень) з позбавленням права обіймати певні державні посади на три роки. Суд також зобов’язав політика відшкодувати НАК "Нафтогаз Україна" 1,516 мрд. грн., повідомляє ТСН.

Нагадаємо, що Генпрокуратура України звинувачувала Тимошенко у перевищенні посадових повноважень при підписанні в 2009-му, коли вона була прем’єр-міністром України, контракту на постачання російського газу і нанесенні збитків країні, які оцінюються у 200 млн. дол.

Екс-прем’єр, незважаючи на своє перебування за гратами, все ще значною мірою впливає на політику в Україні. 30 грудня 2011 року політика етапували до Качанівської колонії, де вона має відбувати своє покарання.

Проте зараз Тимошенко проходить лікування у ЦКБ "Укрзалізниці" №5. На початку жовтня ув’язнена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко посіла третє місце серед претендентів на Нобелівську премію миру. Наразі її колишня політична сила – "Батьківщина" – є одним з лідерів виборчих перегонів-2012. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here