Home Політика Сьогодні суд Неаполя вирішить долю Мельниченка

Сьогодні суд Неаполя вирішить долю Мельниченка

86
Сьогодні, 6 серпня, в Італії має відбутися суд, який вирішить подальшу долю екс-майора держохорони України Миколи Мельниченка.
 
Про це виданню Коммерсантъ-Украина повідомив його адвокат Микола Неділько, пише Корреспондент.
 
За словами захисника, Мельниченка або екстрадують в Україну, або відпустять на волю. Суд також може вирішити скерувати Мельниченка до США, оскільки стосовно нього та членів його сім’ї за розпорядженням Парламентської асамблеї Ради Європи діє програма захисту свідків у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Мельниченко обрав другий варіант.
 
"Зараз в Україні життю і здоров’ю Миколи Мельниченка загрожує небезпека", – упевнений Микола Неділько.
 
"Під час перельоту його буде супроводжувати тільки український конвой, і я не впевнений, що він долетить до нашої країни живим і здоровим. Коля останнім часом працював над дуже небезпечними для чинної влади проектами", – заявила його цивільна дружина Наталя Розинська.
 
У Генеральній прокуратурі (ГПУ) не коментують ситуацію, що склалася. "У нас поки немає офіційних документів про його затримання. Як тільки у нас вони з’являться, тоді можна буде говорити про подальші кроки Генпрокуратури", – заявив керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.
 
Нагадаємо, Мельниченка затримали 3 серпня в Італії – в аеропорту Неаполя 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here