Home Політика Сьогодні Януковичу виповнилось 62 роки

Сьогодні Януковичу виповнилось 62 роки

89
Президент Віктор Янукович сьогодні, 9 липня, святкує день народження.
 
Янукович відзначить свій 62-й день народження в Криму. Там він перебуває в робочій відпустці, під час якої заплановано ряд зустрічей і переговорів, пише Gazeta.ua.
 
Зокрема, 12 липня під головуванням Януковича і президента Російської Федерації Володимира Путіна відбудеться засідання українсько-російської міждержавної комісії.
Крім того, під час робочого відпустки Янукович має намір відвідати з робочими поїздками ряд регіонів України.
 
Віктор Янукович народився в 1950 році в Єнакієвому Донецької області. Закінчив Донецький політехнічний інститут в 1980 році; Українську академію зовнішньої торгівлі в 2001 році. Кваліфікація – інженер-механік, магістр міжнародного права.
 
Наукові ступені і вчені звання – академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор.
 
В юні роки Янукович двічі притягувався до кримінальної відповідальності, однак в 1978 році Донецький обласний суд обидва судових вироку скасував за відсутністю складу злочину.
 
Янукович довгий час працював головою Донецької обласної держадміністрації, а також обирався – в 1999 році – депутатом обласної ради; в 2006 році – народним депутатом України V скликання.; В 2007 році – народним депутатом України VI скликання.
 
7 лютого 2010 за результатами виборів Віктор Янукович був обраний Президентом України. 25 лютого 2010 він прийняв присягу як глава держави 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here