Home Політика Соціологія у смартфоні – житомирян запрошують проходити онлайн-опитування

Соціологія у смартфоні – житомирян запрошують проходити онлайн-опитування

287

Не будь байдужим, бери участь у житті Житомирщини та України, змінюй життя своєї громади! Саме такий головний задум соціологічної компанії Gradus, яка запрошує житомирян та жителів області взяти активну участь в онлайн-опитуваннях у смартфоні.

Такі опитування Gradus проводить вже протягом року по всій Україні.

Gradus – це мобільний додаток для проведення оперативних опитувань. Він був створений у 2019 році за підтримки Київської Школи Економіки та Corestone Group.

Всі опитування різні та стосуються цікавих сфер: соціальні питання, економіка, політика медицина та інші. Результати будуть враховані в політичній, економічній та бізнес сферах. За пройдені опитування респондент отримує БОНУСИ та може розрахуватись ними за мобільний зв’язок та інтернет.

ПЕРЕВАГИ опитувань Gradus:

це легко, просто та швидко: завантаживши мобільний застосунок, опитування займають не більше 5-10 хвилин, відповідати на питання можна у зручний час та у зручному місці;

це вигідно: декілька опитувань на місяць дозволять сплатити рахунки за мобільний зв’язок. Можна рекомендувати Gradus друзям та отримати бонуси за кожного нового користувача;

це впливово: Вашу думку буде враховано у важливих для Житомирщини та країни рішеннях;

це безпечно: опитування анонімні, їх результати використовуються лише в узагальненому вигляді.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО СОЦІОЛОГІЇ У СМАРТФОНІ!

Детальніша інформація про Gradus та проекти компанії – за посиланням https://gradus.app/uk/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here