Головна Політика Співзасновники партії “Пропозиція” включені до онлайн-голосування на звання кращого мера українського міста

Співзасновники партії “Пропозиція” включені до онлайн-голосування на звання кращого мера українського міста

551
0

Інформаційно-аналітичний портал “Коментарі” спільно із платформою “Ratings.comments.ua” запускає нове опитування “ТОП найкращих мерів в Україні”. До переліку включені міські голови обласних центрів. Усі охочі зможуть віддати свій голос із 1 по 14 листопада 2021 року.

В онлайн-голосування включені співзасновники партії “Пропозиція”: міський голова Дніпра Борис Філатов, очільник Житомира Сергій Сухомлин, Кропивницького – Андрій Райкович та мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Мер – голова міста, на плечі якого покладається велика відповідальність, адже саме він вирішує всі проблеми, що виникають у соціальній, культурній та промисловій галузях, відповідає за комфорт мешканців та розвиток інфраструктури. А якщо йдеться про мерів обласних центрів, то їхні рішення найчастіше впливають і на мільйони мешканців сусідніх міст. Тож видання “Коментарі” пропонує читачам визначити, хто з градоначальників краще, ефективніше, більш відповідально справляється зі своїми посадовими обов’язками.

Отже, кожен охочий може віддати свій голос за мера, якого вважає найкращим в Україні, причому анонімно — ніхто не дізнається, за кого ви проголосували (інші бачитимуть лише загальну статистику). Обрати можна лише одного градоначальника. Змінити своє рішення після голосування вже неможливо.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here