Home Політика Справу Чорновола хочуть закрити

Справу Чорновола хочуть закрити

84
Після майже 13 років слідства у справі смерті лідера Народного Руху В’ячеслава Чорновола прокуратура з’ясувала, що популярний тоді політик загинув у ДТП.
 
Водія Володимира Куделя, який був за кермом вантажівки, від зіткнення з якою навесні 1999-го року помер кандидат у президенти, обвинувачено у порушенні правил дорожнього руху. Він свою провину визнав, повідомляє ТСН.
 
"Однак, попри зізнання, жодного покарання водій Куделя не понесе. І навіть обвинувачувального вироку не буде. Поки тривало слідство, збіг термін давності у цій справі. Адвокат підсудного просив закрити провадження вже сьогодні", – йдеться в сюжеті.
 
"На сьогоднішній день пройшло більше 12 років, а закон передбачає, що особу можна притягти до відповідальності протягом не більше як 10 років. Справу має бути закрито саме з формальних причин", – заявив адвокат Валерій Кузьменко.
 
Для родичів В’ячеслава Чорновола це означало б одне – втратити останню надію на те, що справу хоча б колись дорозслідують.
 
"Ми з самого початку настоювали, що це є терористичний акт проти державного діяча", – заявив Тарас Чорновіл.
 
Примітно, що на бік потерпілих у середу в суді, несподівано для Чорноволів, став і представник державного обвинувачення, який заявив про необхідність розглянути кримінальну справу у повному обсязі.
 
Як відомо, справу Чорновола неодноразово закривали, і знову відправляли на дорозслідування.
 
Минолого літа була проведена ексгумація тіла. І знову – нічого істотного не з’ясували.
 
"Проводити судове слідство – чи закрити провадження за терміном давності – суддя пішов думати до четверга", – зазначає телеканал. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here