Home Політика Стан здоров’я Тимошенко не поліпшився, вона не зможе бути у суді 13...

Стан здоров\’я Тимошенко не поліпшився, вона не зможе бути у суді 13 грудня – соратники

109
Керівник групи захисту екс-прем’єра України, лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко Сергій Власенко спростовує інформацію Державної пенітенціарної служби про те, що стан здоров’я Тимошенко поліпшується.
 
"Стан здоров’я Тимошенко не поліпшується. Ця інформація не відповідає дійсності", – сказав Власенко на прес-конференції в п’ятницю у Києві.
 
За його словами, у четвер, тоді як надавали допомогу судді-доповідачу з попереднього розгляду апеляції на вирок з газової справи, він був у камері Тимошенко. При цьому Власенко побачив, що екс-прем’єр досі почувається зле.
 
"Тимошенко не отримувала лікування. Їй просто знімали больовий синдром", – додав він.
 
Соратники Тимошенко також не намагаються прогнозувати можливість її присутності на розгляді апеляції 13 грудня через те, що Тимошенко не надається медична допомога.
 
"Якщо Юлії Володимирівні не надаватимуть компетентного, хоча б мінімального лікування, у мене дуже песимістичні прогнози … Прогнозувати, чи буде Тимошенко перебувати на апеляції 13 числа, я не можу. У мене немає оптимізму", – сказав перший заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов.
 
Як повідомлялося, після обстеження Тимошенко в Київській обласній клінічній лікарні 23 листопада члени комісії Міністерства охорони здоров’я дійшли висновку про певну тенденцію до поліпшення стану її здоров’я 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here