Home Політика Степанов провів перевірку в лікарнях Житомира: в одному закладі «ситуація жахлива»

Степанов провів перевірку в лікарнях Житомира: в одному закладі «ситуація жахлива»

318

Жахлива ситуація з інфекційним контролем (він відсутній), лікарі не мають доступу до засобів індивідуального захисту, а звітність щодо кисневих точок майже удвічі перевищує реальність – це результат перевірки в обласній лікарні. Натомість у двох лікарнях Житомира проблем не виявили.

29 листопада міністр охорони здоров’я Степанов без попередження перевірив міські лікарні №1, №2 Житомира та обласну клінічну лікарню, які приймають пацієнтів з COVID-19. В одній з них він виявив проблеми с кисневими точками.

Читайте також: Як лікують коронавірусних хворих у Житомирі – ВІДЕО з ковідної лікарні

Про це очільник МОЗ написав у Facebook:

«Сьогодні перевірив без попередження медзаклади Житомирщини.

Відвідав міську лікарню міста Житомир №1, міську лікарню №2 ім. В.П.Павлусенка та обласну клінічну лікарню ім.О.Ф.Гербачевського. Усі ці медичні заклади наразі приймають пацієнтів із COVID-19».

За словами Степанова, проблеми він виявив у Житомирській обласній лікарні, яку 6 листопада визначили для лікування пацієнтів з COVID-19.

Зокрема, в них досі не підписаний договір з Національною службою здоров’я, однак там вже приймають хворих з коронавірусною інфекцією і госпіталізували 11 людей.

Глава МОЗ вважає, що ситуація з інфекційним контролем в цій лікарні «жахлива, адже його немає». Лікарі розповіли Степанову, що не мають доступу до засобів індивідуального захисту.

«Виявив суттєві проблеми з подачею адекватної статистики щодо кисневих точок. Подано було 117, в реальності їх 66. Виявилося, що в статистику потрапляють нібито «вільні» кисневі точки, однак вони розташовані у відділеннях, не відведених під лікування COVID-19», — повідомив міністр.

За його інформацією, перші дві лікарні повністю забезпечені киснем, є навіть запаси концентраторів.

Нагадаємо, після трагедії на Львівщині перевірити планували і житомирські лікарні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here