Головна Політика Стросс-Кана затримали за сутенерство

Стросс-Кана затримали за сутенерство

77
0
Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан 21 лютого затриманий у справі про сутенерство.
 
Як повідомляє Agence France-Presse, Стросс-Кана повинні були допитати в Ліллі в якості свідка, однак він був поміщений під варту, як тільки з’явився в поліцейський відділок. Йому ставиться співучасть в організації проституції, а також розтрата громадського майна, пише Gazeta.ua.
 
Про причетність Домініка Стросс-Кана до розслідування діяльності злочинної мережі, що поставляла повій до готелю Карлтон в Ліллі французькі ЗМІ повідомили в листопаді 2011 року. У публікаціях повідомлялося, що з Лілля дівчат відвозили в Париж для участі в оргіях, які відвідував і Стросс-Кан.
 
Після появи цих повідомлень екс-чиновник разом зі своєю дружиною Анн Сінклер подав в суд на п’ять видань, які розповсюдили інформацію (газета Le Figaro і щотижневі журнали L’Express, Nouvel Observateur, Paris Match та VSD). Крім того, повідомлялося, що Стросс-Кан має намір судитися з президентом Франції Ніколя Саркозі.
 
Справа про проституцію в Ліллі – не перший сексуальний скандал, в центрі якого опиняється Домінік Стросс-Кан.
 
Так, в травні 2011 року він був змушений покинути пост глави МВФ через те, що покоївка нью-йоркського готелю звинуватила його в згвалтуванні. Згодом звинувачення були з нього зняті.

Тоді ж про спробу згвалтування з боку Стросс-Кана оголосила французька журналістка Трістан Банон. У жовтні 2011 року вона відмовилася від своїх претензій. Аж до скандалу з нью-йоркською покоївкою Стросс-Кан вважався перспективним кандидатом на пост президента Франції від Соціалістичної партії.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here