Home Політика Суд вирішив не розглядати справу без Луценка. Засідання перенесли

Суд вирішив не розглядати справу без Луценка. Засідання перенесли

87
Засідання Печерського суду у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесли на 23 квітня 9.30. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
 
Головуюча на засіданні суддя Олена Медушевська пояснила, що на засідання не доставили екс-міністра через те, що не було отримано на це дозвіл, адже справа, за якою його засудили, знаходиться в Апеляційному суді.
 
Прокурор Дмитро Лобань та захисники Луценка заявили, що вважають за неможливе розгляд справи за відсутністю підсудного. Саме тому засідання було перенесено.
 
Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня, у Печерському районному суді Києва розпочалося судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка за епізодом про отруєння Віктора Ющенка, який було виділено в окрему справу 21 січня 2012.
До суду Луценка не привезли.
 
Луценко, а також Тарасенко та Павленов, які працювали в департаменті карного розшуку МВС, звинувачуються в тому, що в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка незаконно продовжили оперативно-розшукову справу стосовно Давиденка, що дозволяло вести стеження за водієм і прослуховувати його телефон. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here