Home Політика Сухомлин похвалився, що в Житомирі дешева комуналка

Сухомлин похвалився, що в Житомирі дешева комуналка

Рейтинг міст із найдорожчою "комуналкою" опублікувала Економічна правда з посиланням на Liga.Бізнес. Житомир опинився вкінці – тут одна із найдешевших "комуналок" в Україні.

"Той випадок, коли місце у хвості радує", – написав Сухомлин у себе в Фейсбук.

Отож, найбільше за комунальні платежі сплачують в Дніпрі, далі йдуть Кропивницький і Суми, найменше платять в Ужгороді і Чернівцях.

У рейтингу розраховані нормативні витрати на комунальні послуги однієї сім’ї з трьох осіб, які проживають в квартирі площею 50 кв м.

У виданні зазначають, що реальні цифри найімовірніше відрізняються від абсолютних результатів, оскільки у кожного домогосподарства завдяки різним лічильників індивідуальне споживання.

З урахуванням всіх платежів, сім’я з трьох осіб, які проживають в Дніпрі без лічильників, може заплатити за комуналку 3466 грн.

Друге місце – Кропивницький, де без тарифу на утримання будинку і поставку гарячої води, фінальний платіж – 3 379,13 грн, далі йдуть Суми – 3350 грн.

У топ-10 також входять: Рівне (3335 грн), Луцьк (3266 грн), Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3 145 грн), Маріуполь (3 040 грн), а також Харків (3035 грн) і Миколаїв (3018 грн).

Найменше платять в Ужгороді. Четвертий знизу – і Житомир, де загальна сума за "комуналку" в середньому становить 2360 грн.