Home Політика Сухомлин прокоментував інформацію про можливе звільнення керівника «Водоканалу»

Сухомлин прокоментував інформацію про можливе звільнення керівника «Водоканалу»

177

За останні місяці все більше житомирян скаржаться на якісь води, яка надходить у їхні будинки, хоча на «Водоканалі» запевняють, що дотримуються усіх норм.

Вже кілька разів місто залишали без водопостачання на 2-3 дні через хлорування та планові роботи по очищенню мереж. Водночас щоденно по місту фіксуються пориви і вода буквально заливає вулиці. Люди переконані, що за це також доведеться платити з їхньої кишені.

Все це випало на час керівництва Андрія Нікітіна, який очолив «Водоканал» у Житомирі в червні 2016 року.

Міський голова Сергій Сухомлин тоді запевняв, що це молодий та амбітний керівник, який запропонував цікавий проект по «Водоканалу», втім до цього часу втілити це, ймовірно, йому не вдається.

Натомість, 18 жовтня під час брифінгу Сухомлин відзначив, що на підприємстві дійсно є певні проблеми й труднощі, але це ще не означає, що мова йде про звільнення Нікітіна.

Більше того, кандидатури людини, яка б могла очолити підприємство, у міського голови також немає. До певних напрямків роботи Нікітіна у Сухомлина теж питань не виникає, але разом з тим, вони обговрювали проблемні аспекти діяльності.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here