Home Політика Сухомлин звернувся до житомирян:«Мені як ніколи потрібна ваша підтримка». ВІДЕО

Сухомлин звернувся до житомирян:«Мені як ніколи потрібна ваша підтримка». ВІДЕО

330

Для ефективної роботи меру Житомира потрібна допомога депутатів як у міській раді, так і в обласній.

На цьому акцентував Сергій Сухомлин у своєму відеозверненні до житомирян:

"За п’ять років разом з командою ми реалізували низку успішних задумів. По багатьох проєктах Житомир став першим в Україні. Але в наших планах ще більше надзвичайно важливих для міста рішень і справ.

Сьогодні мені як ніколи потрібна ваша підтримка. Міському голові дуже складно працювати на користь громади без потужної команди. Для ефективної роботи потрібна допомога депутатів, як в міській раді, так і в обласній".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сухомлин розповів, яким буде Житомир у наступні 5 років

Сухомлин підкреслює: обласна рада — це не філія Верховної Ради. Обласна рада має захищати інтереси наших громад, а не київських партійних вождів та чиновників у високих кабінетах.

"Цього літа я разом з мерами українських міст заснував нову політичну партію — «Пропозиція». Партію людей, позиція яких професійність у роботі місцевого самоврядування, захист інтересів мешканців українських громад, розвиток і прогрес міст і сіл. Партію лідерів місцевого самоврядування. Тому дуже важливо, щоб ви проголосували не лише за мене, але й за мою команду — партію «Пропозиція», яка висунула своїх кандидатів у депутати до міської ради Житомира, а також в обласну і районні ради.

Для цього 25 жовтня прийдіть на виборчі дільниці та покличте своїх рідних і друзів. У чотирьох бюлетенях, які ви отримаєте, знайдіть моє прізвище серед кандидатів на посаду міського голови, а в інших трьох — партію «Пропозиція» та список кандидатів у міську, обласну і районні ради. Проголосуйте за нашу команду. Таким чином ви забезпечите підтримку корисних для Житомира рішень на всіх рівнях місцевої влади", – звернувся до житомирян мер.

Нагадаємо, Сергій Сухомлин має найвищі шанси стати повторно міським головою Житомира вже у першому турі виборів, а букмекери ставлять на діючого мера 91% ймовірності.

ВВС інформувало про 64% підтримки житомирянами Сергія Сухомлина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here